| boru çapı | 20-25mm |
|---|---|
| ekstruder | 65/132 |
| çekme | İKİ TATLI ÇEKME |
| Başvuru | ELEKTRİK KANALI |
| Paketleme metodu | AHŞAP KUTU VE FİLM PAKETİ |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| boru çapı | 20-25mm |
|---|---|
| ekstruder | 65/132 |
| çekme | İKİ TATLI ÇEKME |
| Başvuru | ELEKTRİK KANALI |
| Paketleme metodu | AHŞAP KUTU VE FİLM PAKETİ |
| Şanzımanlar | ENTEGRE ŞANZIMAN |
|---|---|
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
| Elektrik parçaları | Siemens veya Schnider |
| Çıkış | 800kg/s |
| Vites kutusu | Dikey Entegre |
| Şanzımanlar | ENTEGRE ŞANZIMAN |
|---|---|
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
| Elektrik parçaları | Siemens veya Schnider |
| Çıkış | 800kg/s |
| Vites kutusu | Dikey Entegre |
| Şanzımanlar | ENTEGRE ŞANZIMAN |
|---|---|
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
| Elektrik parçaları | Siemens veya Schnider |
| Çıkış | 800kg/s |
| Vites kutusu | Dikey Entegre |
| Şanzımanlar | ENTEGRE ŞANZIMAN |
|---|---|
| Motor | Siemens Çin'de Üretildi |
| Elektrik parçaları | Siemens veya Schnider |
| Çıkış | 800kg/s |
| Vites kutusu | Dikey Entegre |
| Üretim Adı | PPR Cam Elyaf PPR Boru Üretim Makinası |
|---|---|
| Boru boyutu | 20-110mm; 3 kat |
| Ekstruder Kapasitesi | İç ve dış +180kgs/s orta GF için 350kgs/s |
| Kalıp Kafası | İki ekstrüder ile 3 katmanlı ko-ekstrüzyon |
| üretim hızı | 12m/dk; 20m/dk; 28 m/dak |
| PIPE DIAMETER | 25-63 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Plastik işlenmiş | PPR |
| Ana elektrik | Siemens ve Schneider |
| Satış sonrası hizmet | Mühendis Yurtdışı Hizmeti |