| Şanzımanlar | ENTEGRE ŞANZIMAN |
|---|---|
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
| Elektrik parçaları | Siemens veya Schnider |
| Çıkış | 800kg/s |
| Vites kutusu | Dikey Entegre |
| Şanzımanlar | ENTEGRE ŞANZIMAN |
|---|---|
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
| Elektrik parçaları | Siemens veya Schnider |
| Çıkış | 800kg/s |
| Vites kutusu | Dikey Entegre |
| Şanzımanlar | ENTEGRE ŞANZIMAN |
|---|---|
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
| Elektrik parçaları | Siemens veya Schnider |
| Çıkış | 800kg/s |
| Vites kutusu | Dikey Entegre |
| Şanzımanlar | ENTEGRE ŞANZIMAN |
|---|---|
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
| Elektrik parçaları | Siemens veya Schnider |
| Çıkış | 800kg/s |
| Vites kutusu | Dikey Entegre |
| Şanzımanlar | ENTEGRE ŞANZIMAN |
|---|---|
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
| Elektrik parçaları | Siemens veya Schnider |
| Çıkış | 800kg/s |
| Vites kutusu | Dikey Entegre |
| Şanzımanlar | ENTEGRE ŞANZIMAN |
|---|---|
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
| Elektrik parçaları | Siemens veya Schnider |
| Çıkış | 800kg/s |
| Vites kutusu | Dikey Entegre |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Plastik işleme | PPR |
| Motor markası | Siemens Orijinal |
| İnverter | ABB |
| Şanzımanlar | ENTEGRE ŞANZIMAN |
|---|---|
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
| Elektrik parçaları | Siemens veya Schnider |
| Çıkış | 800kg/s |
| Vites kutusu | Dikey Entegre |
| Extruder | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| Ana Elektrik Bölümü | iletkenlik birimi |
| Otomatik kalite | Otomatik |
| Voltaj | Özelleştirilmiş |
| Plastik İşleme | PVC |
| Vida Tasarımı | çift vida |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma | Tam otomatik |
| Başvuru | Pano |
| Plastik işlenmiş | PVC |
| Güç | 240kW |