| Durum | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Plastik İşlenmiş | PPR |
| Ana elektrik | Siemens ve Schneider |
| Satış Sonrası Hizmet | Mühendis Yurtdışı Hizmeti |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Plastik İşlenmiş | PPR |
| Ana elektrik | Siemens ve Schneider |
| Satış sonrası servis | Mühendis Yurtdışı hizmeti |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Voltaj | 380V / 220V |
|---|---|
| Boru çapı | 16-110 milyon |
| Renk | Siyah, Turuncu |
| Uygulama | PP boru |
| MARK HATTI | tek vidalı ekstruder |
| Lens kaplama | 75-315 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 75kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru numaraları | Tek boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |