| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Hammadde | PE granül ve masterbatch |
|---|---|
| otomatik derece | Tam Otomatik |
| boru çapı | 16mm-63mm |
| Çıkış (kg/saat) | 250kg/saat-300kg/saat |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Vidalı malzeme | 38crmoala |
|---|---|
| Renk | Siyah, Turuncu |
| SU BORU ÇAPI | 16-1200mm |
| GAZ BORU ÇAPI | 16-160mm |
| Vida konsepti | TEK VİDALI / CO-EXTRUDER |
| Packaging Details | WOODEN BOX |
|---|---|
| Material | PE |
| Screw Diameter | 65mm |
| LD Ratio | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |