| Boru çapı | 16-630 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Üretim Adı | PPR Cam Elyaf PPR Boru Üretim Makinası |
|---|---|
| Boru boyutu | 20-63mm; 3 katman |
| Ekstruder Kapasitesi | İç ve dış +180kgs/s orta GF için 350kgs/s |
| Kalıp Kafası | İki ekstrüder ile 3 katmanlı ko-ekstrüzyon |
| Üretim Hızı | 12m/dk; 20m/dk; 28 m/dak |
| Üretim Adı | PPR Cam Elyaf PPR Boru Üretim Makinası |
|---|---|
| Boru boyutu | 20-110mm; 3 kat |
| Ekstruder Kapasitesi | İç ve dış +180kgs/s orta GF için 350kgs/s |
| Kalıp Kafası | İki ekstrüder ile 3 katmanlı ko-ekstrüzyon |
| Üretim Hızı | 12m/dk; 20m/dk; 28 m/dak |
| Üretim Adı | PPR Cam Elyaf PPR Boru Üretim Makinası |
|---|---|
| Boru boyutu | 20-110mm; 3 kat |
| Ekstruder Kapasitesi | İç ve dış +180kgs/s orta GF için 350kgs/s |
| Kalıp Kafası | İki ekstrüder ile 3 katmanlı ko-ekstrüzyon |
| Üretim Hızı | 12m/dk; 20m/dk; 28 m/dak |
| Şanzımanlar | ENTEGRE ŞANZIMAN |
|---|---|
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
| Elektrik parçaları | Siemens veya Schnider |
| Çıkış | 800kg/s |
| Vites kutusu | Dikey Entegre |
| Şanzımanlar | ENTEGRE ŞANZIMAN |
|---|---|
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
| Elektrik parçaları | Siemens veya Schnider |
| Çıkış | 800kg/s |
| Vites kutusu | Dikey Entegre |
| Şanzımanlar | ENTEGRE ŞANZIMAN |
|---|---|
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
| Elektrik parçaları | Siemens veya Schnider |
| Çıkış | 800kg/s |
| Vites kutusu | Dikey Entegre |
| Şanzımanlar | ENTEGRE ŞANZIMAN |
|---|---|
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
| Elektrik parçaları | Siemens veya Schnider |
| Çıkış | 800kg/s |
| Vites kutusu | Dikey Entegre |
| Şanzımanlar | ENTEGRE ŞANZIMAN |
|---|---|
| Motor | Siemens Çin'de Üretildi |
| Elektrik parçaları | Siemens veya Schnider |
| Çıkış | 800kg/s |
| Vites kutusu | Dikey Entegre |
| Üretim Adı | PPR Cam Elyaf PPR Boru Üretim Makinası |
|---|---|
| Boru boyutu | 20-110mm; 3 kat |
| Ekstruder Kapasitesi | İç ve dış +180kgs/s orta GF için 350kgs/s |
| Kalıp Kafası | İki ekstrüder ile 3 katmanlı ko-ekstrüzyon |
| Üretim Hızı | 12m/dk; 20m/dk; 28 m/dak |