| Vida tasarım | Tek |
|---|---|
| Otomatik sınıf | Tam otomatik |
| Uygulama | Boru |
| Plastik işleme | PE HDPE |
| Güç | 100kw |
| Vida tasarım | Tek |
|---|---|
| Otomatik sınıf | Tam otomatik |
| Uygulama | Boru |
| Plastik işleme | PE HDPE |
| Güç | 100kw |
| Vida tasarım | Tek |
|---|---|
| Otomatik sınıf | Tam otomatik |
| Uygulama | Boru |
| Plastik işleme | PP / PE |
| Güç | 11-125KW |
| Model numarası | LB-75/150 |
|---|---|
| İşleme türü | Ekstrüzyon / Ekstrüzyon Makinesi |
| Modeli | SFBZ-75/150 |
| Durum | Yeni |
| Vida Tasarımı | Bekar |
| Power(W) | 380V / 3P / 50HZ |
|---|---|
| Model numarası | SJ |
| Adı | tek vidalı Ekstruder |
| İnverter | ABB |
| Vida tasarım | Tek Vidalı Ekstrüzyon Makinesi |
| güç(w) | 4-75kW |
|---|---|
| Model numarası | SJ |
| İsim | Tek vida ekstrüder |
| Ağırlık | Modeli |
| Vida Tasarımı | Tek vidalı |
| PVC boru ekstrüder | Plastik ekstruder |
|---|---|
| Motor | SIMENS |
| Modeli | Tek vida ekstrüder |
| Durum | Yeni |
| Vida Tasarımı | Bekar |
| Model numarası | 1 POUND = 0.45 KG |
|---|---|
| Plastik İşlenmiş | PP |
| Modeli | SJ tek vidalı ekstruder |
| Durum | Yeni |
| Vida Tasarımı | Bekar |
| Model numarası | LB-75/150 |
|---|---|
| İşleme Türü | PE |
| modeli | SJ-30 |
| Şart | Yeni |
| Vida Tasarımı | bekar |
| Gerilim | 318V,415V |
|---|---|
| Motor | SIMENS |
| İsim | Tek vida ekstrüder |
| Ağırlık | Modeli |
| Vida Tasarımı | Tek vidalı |