Boru Çınlama Makinesi. Farklı boru ihtiyaçlarını karşılayan özelleştirilebilir genişleme boyutları
SGK Serisi Tam Otomatik Plastik Boru Çanlama Makinesi, kolay çalıştırma için motor kontrol braket yüksekliği ayarına sahiptir.Bu gelişmiş sistem, ana makineyle sorunsuz bir şekilde entegre olan malzeme alıcı çekme cihazı ve ilgili süreç arayüzleri ile yapılandırılmıştır, hem ortak hem de bağımsız çalışmayı mümkün kılar.
| Boru genişleme aralığı (dış çapı) | Φ 20-630 mm |
|---|---|
| Çınlama Tipi | R tipi ve U tipi |
| Kullanılmış yağ etiketi | No. 40/Hidrolik Yağ |
| Isıtma miktarı | 2 |
| Isıtmada En Yüksek Sıcaklık | 280°C |
| Gaz Basıncı | 0.6~0.8Mpa |
| Su Basıncı | 0.2~0.3Mpa |
| Boru Uzunluğu | 3-6m |
| Merkezi Yükseklik | 900 mm ± 50 mm |
| Makine Boyutları | 8615 × 3125 × 2500 mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler