Otomatik PVC Boru Muf Makinesi Plastik Boru Soketi 800kg / H
Ürün Detayları
| Lens kaplama: | 16~800mm | Kapasite: | 120~800kg/saat |
|---|---|---|---|
| Teslimat süresi: | 45 gün | Gücü yükleyin: | 37~600 kw |
| Ekstruder: | Tek vida ekstrüder | ||
| Vurgulamak |
Otomatik PVC Boru Muf Makinası,Plastik Boru Manşon Muf Makinesi,800kg/h Boru Manşon Muf Makinesi |
||
Ürün Açıklaması
- Boru genişlemesi sırasında istikrarlı dönüşüm eylemi malzeme hasarını önler
- Maksimum sıcaklığı 280°C olan çift ısıtma yeteneği
- Solvent tipi soket (doğru port) ve mühürlü döngü tipi soket (R port) için panele monte edilmiş transfer anahtarı
- Merkezi yüksekliği 900 mm ± 50 mm ayarlanabilir
| Boru genişleme aralığı (dış çapı) | Φ 315-630 mm |
| Çınlama Tipi | R Tipi ve U Tipi |
| Hidrolik Yağ Spesifikasyonu | No. 40 Hidrolik yağ |
| Isıtma miktarı | 2 |
| Maksimum ısıtıcı sıcaklığı | 280°C |
| Gaz Basıncı | 0.6-0.8 MPa |
| Su Basıncı | 0.2-0.3 MPa |
| Boru Uzunluğu Kapasitesi | 3-6m |
| Merkezi Yükseklik | 900 mm ± 50 mm |
| Makine Boyutları | 8615 × 3125 × 2500 mm |
Ürün Özellikleri
Otomatik PVC boru çınlama makinesi Plastik boru soketi 800kg/H Plastik boru soketleri üretimi için manuel ve otomatik PVC boru çınlama makinesi, üretim kapasitesi 800kg/saat. Makine Genel Görünümü Çizim aygıtı ve program arayüzü ile tam otomatik boru çınlama makinesi, ekstrüde makinelerle veya bağ...
75-250mm PVC boru elektrik boru su kaynağı makinesi
75-250mm PVC Pipe Electrical Conduit Water Supply Making Machine This complete PVC pipe production line manufactures high-quality PVC/UPVC pipes ranging from 16mm to 800mm in diameter. The system is engineered for producing electrical conduit pipes, water supply pipes, and construction plumbing pipes with various diameters and wall thickness specifications. Applications The manufactured UPVC pipes serve multiple applications including electrical conduit systems, water supply
50-250MM HDPE Boru Yapma Makinesi Tek Vidalı Tam Otomatik PE Boru Ekstrüzyon Hattı
50-250MM HDPE Pipe Making Machine Extrusion Production Line Product Overview The HDPE pipes with large diameter are typically applied for fuel gas and water supply systems. These pipes feature excellent characteristics including heat resistance, aging resistance, high mechanical strength, environmental stress crack resistance, and good creep resistance. They serve as preferred conduits for ductwork systems and water supply networks between cities and suburbs. PE Pipe
Gaz Su PE Boru Ekstrüzyon Hattı Tek Çıkış 4 - 9m / Min Kapasite
PE Pipe Extrusion Line HDPE gas water pipe machine, PE gas pipe extrusion line Specially-designed spiral moulds for PE pipes, with inside oil controlling temperature system. plastic machine Extruder adopts big L/D and multi mixing structure, which is more suitable for the PE low temperature extrusion production. PE PIPE PROCUTION LINE MAIN COMPONENTS: No Equipment Quantity 1 Vacuum loader and hopper dryer 1set 2 Single screw extruder 1set 3 Die-head 1set 4 color line
Dekorasyon PVC Köpük Kurulu Ekstrüzyon Hattı 45 / 90mm Çift Vida Çapı
PVC free foam sheet production line/foam board extrusion line / PVC foam decoration sheet production line Products characteristics 1) Water proof, anti-flaming, damp proof, rot proof, mothproof, light weight, keep temperature, sound and heat insulation and shock proof etc. 2) Color-way is not changed long time and not easy to aging under radiation resistance 3) This product can be manufactured by general wood processing tools; It can be drilled, sawed, nailed and dig.It is
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.