Verimli hdpe boru ekstrüzyon hattı
Ürün Detayları
| Gerilim: | Özelleştirilmiş | Kompresör markası: | Copeland veya Panasonic |
|---|---|---|---|
| buharlaştırıcı: | kabuk ve tüp buharlaştırıcı | Modeli: | 50hp |
| Su akan kanal: | Bakır borular | Soğutucu: | R407C/R22 |
| Fan: | En kaliteli fan | Su deposu malzemesi: | 2000BTU |
| Soğutma Kapasitesi: | 2kw-2500kw | Koruma Seviyesi: | 18 ay |
| Paketleme Yöntemi: | Standart İhracat Ahşap Kılıf | ||
| Vurgulamak |
Verimli hdpe boru ekstrüzyon hattı,Verimli polietilen boru üretim hattı,Verimli hdpe boru üretim hattı |
||
Ürün Açıklaması
- Copeland veya Panasonic'in düşük gürültü, minimum titreşim, yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu için dünya standartlarında hermetik rulo kompresörleri
- Okyanusa zarar vermeyen R407C, R134A, R410A, R22 de dahil olmak üzere çevre dostu soğutucular
- veya Schneider elektrik bileşenleri, istikrarlı çalışma ve güvenilirliği sağlar
- Geniş çalışma aralığı, düşük gürültü, güvenilir performans ve sızıntısız çalışma ile tanınmış marka pompaları
- Yüksek kaliteli SUS304 paslanmaz çelik tankları ve su saflığı ve kolay bakım için sağlam boru sistemleri
- Endüstriyel üretim taleplerini karşılamak için çeşitli modellerle 2kw'dan 2500kw'a kadar soğutma kapasitesi aralığı
- Elektrostatik püskürtme kaplamalı, basit yapı ve zarif görünümlü Avrupa tasarımı dış mekan
- Yüksek verimli eksenel akış fanları ve kabuk ve boru ısı değiştiricileri
- Plastik endüstrisinde küf soğutması
- Elektroplating soğutma havuzu sıcaklık kontrolü
- Elektronik endüstrisinde çeşitli soğutma uygulamaları
- Kimya endüstrisinde asit, alkali ve tuz çözeltilerinin soğutulması
- Tazeleme endüstrisinde soğutma ve sabit sıcaklık kontrolü
- Teslimat: Sipariş onayından sonra 30 gün
- Garanti: 12 ay
- Ödeme: T/T %30 avans, T/T %70 teslimattan önce
- Ambalaj: Standart ihracat ahşap kağıtları
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Voltaj | 380V / 50Hz / 3 faz / Özel |
| Elektrikli Parçalar | |
| Sıcaklık aralığı | 3°C - 50°C |
| Soğutma Kapasitesi | 55 KW / 47300 Kcal/saat |
| Kompresör Tipi | Hermetik rulo türü |
| Kompresör Gücü | 10*2 HP |
| Kompresör markası | Amerikan Copeland |
| Kompresör miktarı | 2 |
| Kondansör Tipi | Alüminyum kanatlı verimli bakır boru + düşük gürültülü dış rotor fanı |
| Hava hacmi | 25000 m3/saat |
| Buharlaştırıcı Tipi | Kabuk ve boru buharlaştırıcısı |
| Soğutma suyu | 9.52 m3/h |
| Giriş/çıkış borusunun çapı | 2 " |
| Soğutucu maddesi türü | R407C |
| Kontrol Modu | Dengeli genişleme valfinin dışında |
| Su pompası gücü | 3KW |
| Su pompası akışı | 315 l/dakikada |
| Su pompası kaldırma | 20m |
| Boyutlar (L x W x H) | 2240mm x 1110mm x 1700mm |
| Ağırlık | 880 KG |





Ürün Özellikleri
R4047C / R22 Soğutucu Hava soğutmalı soğutucular geniş endüstriyel uygulamalara sahiptir.Normal çalışma sıcaklıklarını korumak için soğutma elektrikli ekipmanları, ve soğutma çözümlerine ihtiyaç duyan çeşitli diğer endüstriler. Bu soğutucular, vakum tanklarına ve soğutma tanklarına 20-25°C soğutma ...
75-250mm PVC boru elektrik boru su kaynağı makinesi
75-250mm PVC Pipe Electrical Conduit Water Supply Making Machine This complete PVC pipe production line manufactures high-quality PVC/UPVC pipes ranging from 16mm to 800mm in diameter. The system is engineered for producing electrical conduit pipes, water supply pipes, and construction plumbing pipes with various diameters and wall thickness specifications. Applications The manufactured UPVC pipes serve multiple applications including electrical conduit systems, water supply
50-250MM HDPE Boru Yapma Makinesi Tek Vidalı Tam Otomatik PE Boru Ekstrüzyon Hattı
50-250MM HDPE Pipe Making Machine Extrusion Production Line Product Overview The HDPE pipes with large diameter are typically applied for fuel gas and water supply systems. These pipes feature excellent characteristics including heat resistance, aging resistance, high mechanical strength, environmental stress crack resistance, and good creep resistance. They serve as preferred conduits for ductwork systems and water supply networks between cities and suburbs. PE Pipe
Gaz Su PE Boru Ekstrüzyon Hattı Tek Çıkış 4 - 9m / Min Kapasite
PE Pipe Extrusion Line HDPE gas water pipe machine, PE gas pipe extrusion line Specially-designed spiral moulds for PE pipes, with inside oil controlling temperature system. plastic machine Extruder adopts big L/D and multi mixing structure, which is more suitable for the PE low temperature extrusion production. PE PIPE PROCUTION LINE MAIN COMPONENTS: No Equipment Quantity 1 Vacuum loader and hopper dryer 1set 2 Single screw extruder 1set 3 Die-head 1set 4 color line
Dekorasyon PVC Köpük Kurulu Ekstrüzyon Hattı 45 / 90mm Çift Vida Çapı
PVC free foam sheet production line/foam board extrusion line / PVC foam decoration sheet production line Products characteristics 1) Water proof, anti-flaming, damp proof, rot proof, mothproof, light weight, keep temperature, sound and heat insulation and shock proof etc. 2) Color-way is not changed long time and not easy to aging under radiation resistance 3) This product can be manufactured by general wood processing tools; It can be drilled, sawed, nailed and dig.It is
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.