| Kapasite | 500-1000KG/SAAT |
|---|---|
| ATIK PLASTİK | ATIK BORU VEYA PROFİL |
| Nihai ürünler | Küçük parçacıklar |
| Motor gücü | 37 kW |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Kapasite | 500-1000KG/SAAT |
|---|---|
| ATIK PLASTİK | ATIK BORU VEYA PROFİL |
| Nihai ürünler | Küçük parçacıklar |
| Motor gücü | 37 kW |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Nihai ürün | PVC imalatları |
|---|---|
| Ana elektrik parçası | Schneider |
| Model numarası | SJSZ51/105 65/1132 80/156 |
| Durum | Yeni |
| Vida Tasarımı | Ikiz vida |
| Motor gücü | 55KW |
|---|---|
| İŞLENMİŞ MALZEME | PVC |
| Vida Tipi | konik ikiz vida |
| Çıkış kapasitesi | 400kg/saat |
| ŞANZIMAN MARKASI | FLENDER |
| GEMİ HACMİ | 1000L |
|---|---|
| SOĞUTUCU MİKSER TİPİ | YATAY |
| NOTOR GÜCÜ | 11KW |
| BOŞALTMA | PNÖMATİK |
| SICAKLIK | OTOMATİK KONTROL |
| hammadde | PP/PE Eritme topakları |
|---|---|
| Kapasite | 500kg/saat |
| Operasyon | Tam otomatik |
| Toplam Güç | 110kW |
| EZME YOLU | SHREDDER TEK MİLLİ |
| hammadde | PP/PE Eritme topakları |
|---|---|
| Kapasite | 500kg/saat |
| Operasyon | Tam otomatik |
| Toplam Güç | 110kW |
| EZME YOLU | SHREDDER TEK MİLLİ |
| hammadde | PP/PE Eritme topakları |
|---|---|
| Kapasite | 500kg/saat |
| Operasyon | Tam otomatik |
| Toplam Güç | 110kW |
| EZME YOLU | SHREDDER TEK MİLLİ |
| Durum | YENİ |
|---|---|
| Otomatik derecelendirme | Otomatik |
| Kapasite | 400kg/saat |
| Plastik işlenmiş | TPU, EVA, TPEE, PP, PE, PVC, ABS |
| Vida tasarımı | Çift vidalı |
| Durum | YENİ |
|---|---|
| Otomatik derecelendirme | Otomatik |
| Kapasite | 400kg/saat |
| Plastik işlenmiş | TPU, EVA, TPEE, PP, PE, PVC, ABS |
| Vida tasarımı | Çift vidalı |