| Motor | ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Motor | ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Motor | ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Motor | ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Motor | ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Kesici | Testere Kesici |
|---|---|
| Profilin boyutu | 300 mm |
| Motor gücü | 37 kW |
| hammadde | WPC |
| Taşıma | tırtıllar |
| Kesici | Testere Kesici |
|---|---|
| Profilin boyutu | 300 mm |
| Motor gücü | 37 kW |
| hammadde | WPC |
| Taşıma | tırtıllar |
| İsim | PE Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Başvuru | Boru yapımı |
| Plastik Proses | PE |
| Sıcaklık kontreri | Omron |
| İnvertör | ABB |
| Çevirici | ABB |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Vida Konsepti | konik çift vida |
| Başvuru | boru yapımı |
| Plastik İşlenmiş | PVC |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Plastik İşleme | PERT |
| Ana elektrik | ve Schneider |
| satış sonrası servis | Yurtdışı mühendis hizmeti |