| Ekstrüder türü | Konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| OEM / DOM | 55KW |
| hammadde | PVC+ahşap toz |
| Çıkış kapasitesi | 400kg/saat |
| İşleme yöntemi | Kabartma |
| Ekstrüder türü | Konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| OEM / DOM | 75kW |
| hammadde | PP/PE ve Ahşap Pelletleri ve Katkı Malzemeleri |
| Çıkış kapasitesi | 400kg/saat |
| İşleme yöntemi | Kabartma |
| Ekstrüder türü | Konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| OEM / DOM | 75kW |
| hammadde | PP/PE ve Ahşap Pelletleri ve Katkı Malzemeleri |
| Çıkış kapasitesi | 400kg/saat |
| İşleme yöntemi | Kabartma |
| Ekstrüder türü | 55/110 konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1180mm |
| Motor gücü | 22KW |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Taşıma | İki bağımsız parça |
| ekstruder tipi | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| Motorlu Sürücü | 75 kw |
| Hammadde | WPC & KATKI MADDELERİ |
| Çıkış Kapasitesi | 400kg/saat |
| İşleme metodu | Kızarma |
| ekstruder tipi | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| Motorlu Sürücü | 75 kw |
| Çiğ madde | PP/PE ve Ahşap Pelletleri ve Katkı Malzemeleri |
| Çıkış Kapasitesi | 400kg/saat |
| İşleme Yöntemi | kabartma |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Model numarası | SJZ |
| Motor | Siemens |
| hammadde | WPC PVC |
| Vida Tasarımı | Çift vidalı |
| Ekstrüder modeli | Konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 240mm |
| Motor gücü | 37 kW |
| hammadde | WPC & KATKI MADDELERİ |
| Profil rengi | seçim |
| Ekstrüder modeli | Konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1240mm |
| Motor gücü | 55KW |
| hammadde | WPC & KATKI MADDELERİ |
| Kesici | Testere Kesici |
| Ekstrüder modeli | Konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 800 mm |
| Motor gücü | 55KW |
| hammadde | -10~+60°C |
| Profil rengi | laminasyon |