315mm boru çan makinesi
Ürün Detayları
| Lens kaplama: | 16~800mm | Kapasite: | 120~800kg/saat |
|---|---|---|---|
| Teslimat süresi: | 45 gün | Gücü yükleyin: | 37~600 kw |
| Ekstruder: | Tek vida ekstrüder | ||
| Vurgulamak |
Upvc pvc boru muf makinesi,315mm pvc boru muf makinesi,boru muf makinesi 600 kw |
||
Ürün Açıklaması
- Plastik borular için otomatik zil makinesi
- Boru üretim hatları veya bağımsız çalışma ile uyumlu
- PLC kontrollü çalışma ve zil döngüsü süreci
- Boru çapları Φ16-800mm için uygundur
- Boru çapına ve ekstrüzyon makinesi gereksinimlerine göre ayarlanabilir hız
- Kişiselleştirilebilir yapılandırmalar mevcut
| Boru çapı | Φ16-Φ63 |
| Boru uzunluğu | Farklı boru uzunluklarına uygundur |
| Üretim hızı | 60-180 PCS/Saat |
| Maksimum ısıtma sıcaklığı | 300° |
| Hava kompresörünün gücü | 0.4-0.6 Mpa |
| Kurulum gücü | 9.5 kW |
| PLC kontrol sistemi | FX1n-60MR |
| Elektriksel gereksinimler | 380V 50HZ 3P (Müşterinin isteğine göre özelleştirilebilir) |
| Makine boyutları | 4800*2250*1650 mm |
| Makine ağırlığı | 3.5 ton |
- Plastik yıkama ve geri dönüşüm makineleri
- Plastik granulasiyon makineleri
- Plastik boru ekstrüzyon makineleri
- İlgili yardımcı ekipmanlar
Ürün Özellikleri
315mm boru çan makinesi Ürün Genel Görünümü 315mm LB Serisi PVC boru çınlama makinesi, endüstriyel boru üretim uygulamaları için istikrarlı performans ve yüksek çıkış sağlar. Makine Özellikleri Plastik borular için otomatik zil makinesi Boru üretim hatları veya bağımsız çalışma ile uyumlu PLC ...
75-250mm PVC boru elektrik boru su kaynağı makinesi
75-250mm PVC Pipe Electrical Conduit Water Supply Making Machine This complete PVC pipe production line manufactures high-quality PVC/UPVC pipes ranging from 16mm to 800mm in diameter. The system is engineered for producing electrical conduit pipes, water supply pipes, and construction plumbing pipes with various diameters and wall thickness specifications. Applications The manufactured UPVC pipes serve multiple applications including electrical conduit systems, water supply
50-250MM HDPE Boru Yapma Makinesi Tek Vidalı Tam Otomatik PE Boru Ekstrüzyon Hattı
50-250MM HDPE Pipe Making Machine Extrusion Production Line Product Overview The HDPE pipes with large diameter are typically applied for fuel gas and water supply systems. These pipes feature excellent characteristics including heat resistance, aging resistance, high mechanical strength, environmental stress crack resistance, and good creep resistance. They serve as preferred conduits for ductwork systems and water supply networks between cities and suburbs. PE Pipe
Gaz Su PE Boru Ekstrüzyon Hattı Tek Çıkış 4 - 9m / Min Kapasite
PE Pipe Extrusion Line HDPE gas water pipe machine, PE gas pipe extrusion line Specially-designed spiral moulds for PE pipes, with inside oil controlling temperature system. plastic machine Extruder adopts big L/D and multi mixing structure, which is more suitable for the PE low temperature extrusion production. PE PIPE PROCUTION LINE MAIN COMPONENTS: No Equipment Quantity 1 Vacuum loader and hopper dryer 1set 2 Single screw extruder 1set 3 Die-head 1set 4 color line
Dekorasyon PVC Köpük Kurulu Ekstrüzyon Hattı 45 / 90mm Çift Vida Çapı
PVC free foam sheet production line/foam board extrusion line / PVC foam decoration sheet production line Products characteristics 1) Water proof, anti-flaming, damp proof, rot proof, mothproof, light weight, keep temperature, sound and heat insulation and shock proof etc. 2) Color-way is not changed long time and not easy to aging under radiation resistance 3) This product can be manufactured by general wood processing tools; It can be drilled, sawed, nailed and dig.It is
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.