ABB PVC Köpük Levha Levha Ekstrüzyon Hattı Alev Geciktirici
Ürün Detayları
| Durum: | Yeni | İnvertör: | ABB |
|---|---|---|---|
| Vida Tasarımı:: | çift vida | Gerilim: | 380V, 50Hz, 3 Faz |
| Tip: | PVC köpük karton yapım makinesi | güç(w): | 110kW |
| Vurgulamak |
Alev geciktirici PVC Köpük Ekstrüzyon Hattı,ABB PVC Köpük Levha Ekstrüzyon Hattı,PVC Köpük Levha Ekstrüzyon Hattı |
||
Ürün Açıklaması
Bu gelişmiş PVC köpük panosu ekstrüzyon hattı, hassas plastik ekstrüzyon işlemleri ile alev gerileyici PVC köpük panosu, mobilya köpük panosu ve inşaat panosu üretiminde uzmanlaşmıştır.
Çin'deki önde gelen PVC köpük kart makine üreticisi olan LANGBO MACHINERY, olağanüstü istikrar, üstün kalite ve rekabetçi fiyatlarla ekipman sunar.Kapsamlı hizmetimiz detaylı proje raporlarını içerir, yatırım analizi ve profesyonel kurulum desteği.
PVC köpüklü levhalar, mobilya ve inşaat uygulamalarında geleneksel ahşap malzemelere mükemmel bir alternatif olarak hizmet ederek daha hafif ağırlık, maliyet etkinliği ve çevresel faydalar sunar.
Üretim Kapasitesi: 5-20 mm kalınlığında 1200 mm genişliğinde levhalar (özelleştirilebilir)
Tam hat konfigürasyonu: Ana ekstrüder, T-ölçü, köpürme kalıbı ile kalibrasyon masası, soğutma desteği, film laminatörü, kesme makinesi ve yığıcı
Çeşitli Uygulama: Mobilya ve iç mekan zeminleri için katı PVC levhaları uygun ölçekleme ve aşağıda ekipman değişiklikleri ile üretebilir
- Mükemmel kimyasal dayanıklılık
- Yüksek güç ağırlık oranı
- Üstün alev dayanıklılığı
Karıştırma → besleme → ekstrüzyon → şekillendirme ve soğutma → soğutma → çekme → kesme
| Ürün Adı | PVC köpüklü levha / PVC köpüklü levha |
|---|---|
| Kalınlığı | 1-25 mm |
| Boyut | 1220*2440mm, 1560*3050mm, 2050*3050mm veya özel |
| yoğunluk | 0.43-1.05 g/cm3 |
| Özellikleri | Ses yalıtımı, Isı yalıtımı, Nem geçirmez, Su geçirmez |
| - Hayır, hayır. | Adı | Türü | miktarı |
|---|---|---|---|
| 1. | 500/1000 Sıcak ve Soğuk Karıştırıcı | SRL-Z500/1000 | 1 set |
| 2. | 200/500 Sıcak ve Soğuk Karıştırıcı | SRL-Z200/5000 | 1 set |
| 3. | Otomatik besleme yükleyicisi | ZJF500 | 1 set |
| 4. | Konik Çift Makara Ekstrüder | SJSZ80/156 | 1 set |
| 5. | Konik Çift Makara Ekstrüder | SJSZ65/132 | 1 set |
| 6. | Kalıp | / | 1 set |
| 7. | Kalibrasyon platformu | ZKDX-1220 | 1 set |
| 8. | Sütun | TJ-2000 | 1 set |
| 9. | İlk Çıkış Makinesi ve Kenar Kesicisi | SLQ-1220 | 1 set |
| 10. | Çapraz kesici | HQG-1220 | 1 set |
| 11. | Stacker | BFL-1220 | 1 set |
| 12. | Çakmak | SWP400 | 1 set |
| 13. | Miller. | SMF-400 | 1 set |
| Bileşen | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ana Motor Frekansı Denetleyici | veya ABB |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON veya RKC |
| AC denetleyici | Schneider veya (özelleştirilebilir) |
| Sıcaklık Aşırı yükleme rölesi | Schneider |
| Değiştir. | DELIXI veya Schneider |
| Tüm Elektrikli Birimler | OMRON, RKC, 'ten standart bileşenler |
Ürün Özellikleri
Alev gerileyici PVC köpüklü kart ekstrüzyon hattı Profesyonel PVC köpüklü kart üretim çözümü Bu gelişmiş PVC köpük panosu ekstrüzyon hattı, hassas plastik ekstrüzyon işlemleri ile alev gerileyici PVC köpük panosu, mobilya köpük panosu ve inşaat panosu üretiminde uzmanlaşmıştır. Çin'deki önde gelen ...
75-250mm PVC boru elektrik boru su kaynağı makinesi
75-250mm PVC Pipe Electrical Conduit Water Supply Making Machine This complete PVC pipe production line manufactures high-quality PVC/UPVC pipes ranging from 16mm to 800mm in diameter. The system is engineered for producing electrical conduit pipes, water supply pipes, and construction plumbing pipes with various diameters and wall thickness specifications. Applications The manufactured UPVC pipes serve multiple applications including electrical conduit systems, water supply
50-250MM HDPE Boru Yapma Makinesi Tek Vidalı Tam Otomatik PE Boru Ekstrüzyon Hattı
50-250MM HDPE Pipe Making Machine Extrusion Production Line Product Overview The HDPE pipes with large diameter are typically applied for fuel gas and water supply systems. These pipes feature excellent characteristics including heat resistance, aging resistance, high mechanical strength, environmental stress crack resistance, and good creep resistance. They serve as preferred conduits for ductwork systems and water supply networks between cities and suburbs. PE Pipe
Gaz Su PE Boru Ekstrüzyon Hattı Tek Çıkış 4 - 9m / Min Kapasite
PE Pipe Extrusion Line HDPE gas water pipe machine, PE gas pipe extrusion line Specially-designed spiral moulds for PE pipes, with inside oil controlling temperature system. plastic machine Extruder adopts big L/D and multi mixing structure, which is more suitable for the PE low temperature extrusion production. PE PIPE PROCUTION LINE MAIN COMPONENTS: No Equipment Quantity 1 Vacuum loader and hopper dryer 1set 2 Single screw extruder 1set 3 Die-head 1set 4 color line
Dekorasyon PVC Köpük Kurulu Ekstrüzyon Hattı 45 / 90mm Çift Vida Çapı
PVC free foam sheet production line/foam board extrusion line / PVC foam decoration sheet production line Products characteristics 1) Water proof, anti-flaming, damp proof, rot proof, mothproof, light weight, keep temperature, sound and heat insulation and shock proof etc. 2) Color-way is not changed long time and not easy to aging under radiation resistance 3) This product can be manufactured by general wood processing tools; It can be drilled, sawed, nailed and dig.It is
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.