Ana sayfa Ürünlerplastik makine cips kesme

Aglomerasyon Makine Dahili ISO Onay Plastik Pelet Makinesi

Sertifika
iyi kalite PE Boru Ekstrüzyon hattı satış için
iyi kalite PE Boru Ekstrüzyon hattı satış için
Ben sohbet şimdi

Aglomerasyon Makine Dahili ISO Onay Plastik Pelet Makinesi

Çin Aglomerasyon Makine Dahili ISO Onay Plastik Pelet Makinesi Tedarikçi
Aglomerasyon Makine Dahili ISO Onay Plastik Pelet Makinesi Tedarikçi Aglomerasyon Makine Dahili ISO Onay Plastik Pelet Makinesi Tedarikçi Aglomerasyon Makine Dahili ISO Onay Plastik Pelet Makinesi Tedarikçi

Büyük resim :  Aglomerasyon Makine Dahili ISO Onay Plastik Pelet Makinesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Zhangjiagang
Marka adı: LB
Sertifika: CE, ISO
Model numarası: LB-150

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: USD, EUR
Ambalaj bilgileri: STANDART PAKET
Teslim süresi: 60 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: ayda 10 Set
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Hammadde: PP / PE RIGID SCRAPS Kapasite: 150kg/h
Operasyon: Tam otomatik Toplam güç: 105kw
WSAY BESLEME: ANKASTRE AGGLOMERATÖRÜ Kesme yolu: DIE YÜZ KESME

ANKASTRE AGGLOMERASYON MAKİNASI İLE PLASTİK GRANÜLASYON HATTI

BİLEŞENLER VE ÖZELLİKLER

Plastik granül haline getirme hatları, PE, PP, PS ve ABS temiz endüstriyel sıyrıklar veya film, sert veya köpük formunda israf ve kuru plastiklerin granüle edilmesi için kullanılır.

Boyut küçültme, hattın şekli, boyutları ve kapasitesine göre Granülatör veya Parçalayıcı tarafından yapılabilir. Ekstruder için doğru besleme tipini seçmek için plastik form önemlidir. Ayrıca malzemenin nemi hat için önemlidir. Ekstrüzyondan önce kurutma, tam otomatik veya manuel dahili Aglomerasyon makineleri ile yapılabilir.

YAPILAN AGGLOMERASYON MAKİNASI İLE PLASTİK GRANÜLASYON HATTI , temiz, endüstriyel atık ve yıkanmış plastiklerin tek adımda granül haline getirilmesi için tam otomatik, kullanıcı dostu bir sistemdir. Film formunda sanayi sonrası atık, entegre Yerleşik Aglomerasyon Sistemi ile tek bir adımda herhangi bir başka işlem olmaksızın doğrudan granüle edilebilir. Ayrıca, film veya rijit formda yıkanmış plastikler,% 5'e kadar kalan nem otomatik olarak granüle edilebilir.

Dahili Aglomerasyon Makinasının inovasyonlu Dahili Sıcaklık Kontrolü ile farklı MFI hacimli plastikler hızlı bir şekilde işlenebilir, Extruder'ın beslenmesi maksimuma çıkarılır ve çıkış kapasitesi artırılır.

Kolay kontrol ve otomatik çalışma ile işçilik tasarrufu, kompakt tasarım ve enerji ile yüksek verimli süreç.

Bu üretim hattı kullanıcı dostu akıllı PLC sistemi ve dokunmatik ekran tarafından kontrol edilir.

Plastik Eriyik Filtresi:

Eriyik Filtreleri ekstrüderlerde kullanılır. Özel ekranlar kullanılarak filtreler, granül kalitesini düşüren eriyik (kum, metal, farklı plastikler) içindeki kirletici maddelerin temizlenmesi için kullanılır.
Plastik Eriyik Filtreleri, yüksek basınç ve sıcaklığa uygun özel alaşımlı çelikten imal edilmiştir. Eriyik Filtreleri, PTA sert kaynak ile sertleştirilmiştir.

Tek Plakalı ve Çift Plakalı modeller manuel kullanım için uygundur. Filtre çapı, kontaminantlara, plastik tipine ve ekstruder kapasitesine göre seçilir.
Otomatik Filtreler kendi kendini temizleyen “backflush” sistemi ile donatılmıştır, maksimum kapasite prensibiyle minimum erime kaybı ile çalışırlar.

Filtre plakaları hidrolik güç ve azot gazı ile hareket ettirilir. Özel yalıtımlı ısıtıcılar ve hassas ısı kontrolü, çıktı kalitesini en üst düzeye çıkarır.

Peletleyici, granül formdaki plastik eriyiğin kesilmesinde kullanılır. Sıcak granüller harici olarak su deposunda soğutulur ve soğutulduktan sonra entegre santrifüjde suyu alınır. Granüller isteğe bağlı olarak üfleyici ile bir depolama silosuna transfer edilebilir.

PE, PP, PS, ABS plastikler otomatik olarak tam olarak peletlenebilir. Farklı kapasiteler için dikey veya yatay tipler mevcuttur.

Yumaklama:


Peletleyici tamamen AISI 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Peletleme bıçakları ve kalıpları, plastik tipine göre özel alaşımlı çeliklerden ve kaplamalardan yapılır. Mobil parçalar tarafından bakım periyodu en aza indirilmiştir.


Peletleme bıçakları için hız kontrolü, işlem sırasında granül boyutunun değiştirilmesini sağlar.
Buhar üfleyici, buharın susuzlaştırma santrifüjünden emilmesi için isteğe bağlı olarak kullanılabilir.

İletişim bilgileri
Zhangjiagang Langbo Machinery Co. Ltd.

İlgili kişi: info

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)